• zápisnica 07. 03

3. Poplatky
          4. 2% daní pre občianske združenie
          5. Voľná diskusia, požiadavky, návrhy

1. Stretnutie otvoril p. Miroslav Smrtič, predseda Rady rodičov. Privítal zúčastnených zástupcov jednotlivých tried, pani riaditeľku, zástupkyňu a ved. vychovávateliek.

2. Ku organizácii ZRPŠ občianskeho združenia informoval o prepise všetkých dokumentácií, vrátane prepisu účtu na zodpovednú osobu za rodičov- Miroslav Smrtič.

3. Poplatky, ktoré sa čerpali z účtu: zriadenie kreditnej karty k účtu, kolky, finančné prostriedky na prepis, potvrdenia. Výpisy k účtu k nahliadnutiu. Rodičovský dobrovoľný príspevok odsúhlasený na šk. rok 2022/2023 vo výške 20 Eur. Posiela sa na účet, do poznámky meno dieťaťa a trieda.

4. 2% daní je možné poukázať na účet občianskeho združenia.

5. Slovo prevzala pani riaditeľka, ktorá informovala o chode školy. ZŠ má 17 tried na 4roch poschodiach. Počet žiakov 354. Plánované akcie: Hviezdoslavov Kubín, deti sa zúčastňujú súťaží, Deň otvorených dverí pre deti z materských škôl Kysucká a Košická, 17. 3 . bude teplákový deň pre celú školu, 28. . Deň učiteľov- skrátená
          prevádzka v ŠKD do 14,00 hod., 30.3. oceňovanie učiteľov mestom Senec, 21. a 22.4.2023 bude prebiehať zápis do 1. ročníka. Potrebné priniesť rodný list a OP zákonných zástupcov. 5.- 7. 5. 2023 sa učitelia zúčastnia vzdelávania, v piatok bude riaditeľské voľno, 8. 5. Odchádzajú žiaci 4. ročníkov do ŠVP Donovaly hotel Vesel, cena 195 Eur, 100 Eur je štátna dotácia. . Aktívne zapájanie sa do súťaží, projektov. Separácia odpadu v triedach. Škola sa zapojila do akcie telesná výchova s lektorkou tanca od Laciho Strika po dobu 6. týždňov. Školský dvor a priestory na trávenie voľného času detí sú v riešení. Plánovaný Veľký letný karneval- hromadná maska pod vedením p. vychovávateliek. Vybrané deti, ktoré sa chcú zúčastniť. Letný školský klub bude v dátume od 3.- 14.7. 2023 s témou Malí námorníci. Program sa bude niesť v tejto téme.

Odsúhlasené príspevky od občianskeho združenia:
          300 eur za knižné odmeny na koniec školského roka
          200 eur na letné ŠKD/ odmeny, atrakcie, pomôcky potrebné na letnú činnosť.

Zápisnicu napísala: Bc. Karin Slezáková