Dnes sme s našimi prvoprijímajúcimi prežili požehnaný a radostný čas na púti v Marianke. Skvelá nálada vládla už od rána v autobuse – deti cestou tam aj späť s nadšením spievali do mikrofónu a spoločne sa modlili.
V Marianke sme v kostole strávili veľmi príjemný čas s pánom Ježišom. Pred svätou omšou deti pristúpili k svätej spovedi a veríme, že sa im podarilo získať aj plnomocné odpustky. Svätú omšu za naše deti a ich blízkych odslúžil pán kaplán Dominik.
Deti domov pre svoje rodiny prinášajú nielen nabratú vodu z Mariinej studne, pri ktorej sa pomodlili za svojich drahých, ale aj darček v podobe medailónu Nepoškvrneného počatia Panny Márie. Ďakujeme za tento krásny deň plný spoločenstva a milostí aj vedeniu našej školy, ktorá nám umožnila toto najstaršie pútnické miesto navštíviť.
S úctou
Mgr. PaedDr. Elena Bolfová