• Druhý letný týždeň v školskom klube detí

• Druhý týždeň sa niesol v znamení zábavy. V pondelok nás vyzdvihol vláčik priamo pred školou. Ďakujeme pánovi šoférovi za bezpečnú jazdu a pánovi Marekovi Šmiheľovi, ktorý škole poskytol bezplatný vstup na Slnečné jazerá. Poobede nás navštívil herec, včelár Peter Kiss. Porozpával nám o svojom štúdiu, divadle, televízii a nakrúcaní seriálu Mama na prenájom, taktiež o včelárstve, ktoré je jeho záľubou vo voľnom čase. Deti sa zapájali a vyzvedali, čo ich zaujíma. Na občerstvenie slúžili nanuky a studený melón. V utorok si  deti zasúťažili na školskom dvore. V stredu nás čakala exkurzia na Hasičskú stanicu v Senci. Ďakujeme pánovi Orbanovi za obhliadku, zabezpečenie programu a bezpečnosť na ceste. Posledný deň nám na tvár prišla namaľovať Simonka, ktorej taktiež ďakujeme. Záverom bolo prezlečenie sa do kostýmov a diskotéka na rozlúčku s letným školským klubom.

• Letný školský klub detí

• Od 3. júla navštevujú deti letný školský klub detí. V pondelok boli na náučnej vychádzke na Strieborné jazero, v utorok sa zúčastnili kynologickej prednášky aj s ukážkami poľovníckych psov pod vedením pani Zdenky Urbančokovej a jej synov Samka a Maťka, vo štvrtok absolvovali výlet do Pustých Úľan na gazdovský dvore Náš sen, obed mali z talianskej pizzérie Prestige a v piatok hľadali pirátsky poklad. Spokojní sa všetci tešíme na druhý týždeň plný akcií a zábavy.

• Karneval

• Karnevalu sa zúčastnili aj naši žiaci v hromadnej maske s názvom Malí námorníci. Tešíme sa z veľkého záujmu a taktiež zo získanej ceny: vstup do Boxerne Senec. Ďakujeme

• Koniec školského roka 2022/2023

• Zazvonil zvonec a školského roka 2022/ 2023 je koniec. Ani sme sa nenazdali a je to tu, Záver školského roka, posledné zvonenie, rozlúčka s pani učiteľkami, vychovávateľkami, kamarátmi. Na úvod zatancovali naši žiaci navštevujúci spoločenské tance pod vedením Dominiky Feketeovej. Zarecitoval nám Šimonko, zaspievala Adele. Príhovorom sa rozlúčila pani riaditeľka. Ocenení žiaci si prevzali knižné dary a ostatní vysvedčenia z rúk triednych pani učiteliek a podľa zásluh aj pochvaly.