• Deň Zeme – vyhodnotenie

• Mesto Senec, 20.4.2022 organizovalo podujatie pri príležitosti Dňa Zeme.

Žiaci 3.A, B, C tried -  ZŠ Kysucká 14, Senec -  sa zapojili so svojimi výtvarnými prácami do súťaže.

Dňa 25.5.2022 v kinosále MsKS boli práce našich žiakov vyhodnotené ako najlepšie s pomedzi všetkých seneckých škôl.

Žiaci si od primátora mesta prevzali ďakovné listy. V kine im premietli peknú rozprávku a čakala ich sladká odmena.

Ďakujeme našim žiakom a  pani učiteľkám.

• Požiarne previerkové cvičenie

•

Dňa 24.5.2022 sa uskutočnilo  - požiarne cvičenie na našej škole a elokovanom pracovisku ZŠ J.G.Tajovského  v spolupráci s HAZZ  a MsP  v Senci.

Evakuácia prebehla v poriadku, všetci žiaci , PZ a zamestnanci sa zhromaždili na určenom mieste vedľa školy.

Požiarnikom a Mestskej polícii v  Senci  ďakujeme  za skvelú spoluprácu.