• Vesmír s očami žiačky

•       Na hodinách geografie sa deti učia o vesmíre. Oboznámia sa s pojmami galaxia, slnečná sústava, mliečna cesta, planéty – Merkúr, Venuša, Zem, Mars, Jupiter, Saturn, Urán, Neptún.

Nie zriedka dostanú za domácu úlohu aj priestorovo znázorniť vesmír, čo veľmi krásne spravila žiačka E. Rímešová z 5. B, ktorá svoj projekt žiakom aj ukážkovo odprezentovala.

Gratulujeme jej a dúfame, že bude mať aj ďalšie také nádherné projekty.

• Krúžok mladý záchranár

Krúžok  Mladý záchranár bude:

26.10.2022 – utorok

pre 1. a 2. ročník  o 13.00 hod.

pre ostatné ročníky  o 14.00 hod.

3.11.2022 – štvrtok

16.11.2022 – streda

28.11.2022 - pondelok

pre 1. a 2. ročník  o 13.00 hod.

pre ostatné ročníky  o 14.00 hod.

• 14. 10. 2022 Havarijné voľno

• Vážení rodičia,

informujeme Vás, že:

Na základe havarijných príčin na SOŠ automobilovej a podnikania, Kysucká 14, Senec dňa

14.10.2022

na Základnej škole, Kysucká 14, Senec  v uvedený deň 14.10.2022 nebude na našej ZŠ:

• výchovno-vzdelávací proces
            • ani v prevádzke školský klub detí
            • ani zabezpečený obed pre našich žiakov v ŠJ mesta Senec

Ďakujeme za pochopenie.

Ing. Magdaléna Gubániová

• Jeseň

• Počasie nám praje, slniečko svieti, ale keď pozrieme z okna na opadávajúce lístie zo stromov vieme, že už vládne jeseň. Deti s pani učiteľkami a vychovávateľkami zdobili triedy, chodby prácami a plodmi jesene.